VÄSKA, Alexander Wang.

VÄSKA, Alexander Wang.

Svart skinn med detaljer i metall med svagt färgad yta. Invändigt med dragkedjeförsett fack. Stämpelmärkt. Längd ca 34, bredd ca 13, höjd ca 21 cm. Dustbag samt kvitto medföljer.

Bruksslitage, repor och märken. Mindre pigmenbortfall vid metalldetaljer. Enstaka tråddraggningar.

Utropspris
2 000 SEK