ARMBANDSUR, dam, 18 K, Omega. Total vikt 34 g.

Manuell. Ljus urtavla med stavindex. Urtavlans diameter 11 mm. Integrerat armband. Total längd 19 cm. Etui medföljer.

Bruksslitage. Mindre repor. Ej funktionstestat.

Utropspris
5 000 SEK