Kellot
684518

ARMBANDSUR, dam, 18 K, Omega. Total vikt 34 g.

Manuell. Ljus urtavla med stavindex. Urtavlans diameter 11 mm. Integrerat armband. Total längd 19 cm. Etui medföljer.

Bruksslitage. Mindre repor. Ej funktionstestat.

Lähtöhinta
5 000 SEK