Jerry Ott

(USA, Född 1947)
Jerry Ott
(USA, Född 1947)

JERRY OTT, akryl på duk, a tergo signerad o daterad 1973 (blekt signatur).

"Judy..?". 198x242.

Ytsmuts, hanteringsfläckar samt några enstaka stänkfläckar.
Spår av tidigare etiketter på spännram. Mycket blekt signatur.

Proveniens

Nr 870, Lilla Bukowskis juni 2005.

Utropspris
25 000 SEK