Jerry Ott

(Yhdysvallat, Syntymävuosi 1947)
Jerry Ott

JERRY OTT, akryl på duk, a tergo signerad o daterad 1973 (blekt signatur).

"Judy..?". 198x242.

Ytsmuts, hanteringsfläckar samt några enstaka stänkfläckar.
Spår av tidigare etiketter på spännram. Mycket blekt signatur.

Alkuperä - Provenienssi

Nr 870, Lilla Bukowskis juni 2005.

Lähtöhinta
25 000 SEK
Kuvan käyttöoikeudet