VÄSKA, "Saddle Bag", Christian Dior.

Svart tyg med spänne med kardborrefäste samt silverfärgat "D" märkt med monogram. Axelrem i svart skinn med silverfärgade "C" samt "D" märkta "Christian Dior". Detaljer i svart lackskinn. Ett ytterfack. Fodrad med svart tyg. Ett innerfack med dragkedja. Etikettmärkt "CHRISTIAN DIOR PARIS". Ca 25 x 20 x 5 cm.

Bruksslitage. Repor. Fläckar.

Utropspris
1 500 SEK