AFFISCH, Tuborg, signerad i trycket Storm P, 1970-tal.
"Du Perikles - Ka´ Du sige mig - hvornaar smager en Tuborg bedst?" "Hvergang!". Monterad på masonitskiva. 85 x 62 cm.
Slitage. Repor. Hål.