VÄSKOR, 2 st, Gucci.

VÄSKOR, 2 st, Gucci.

Fodrad shopper i logomönstrad canvas. Detaljer i läder, tyg och gulmetall.
Märkt "GUCCI MADE IN ITALY" på plakett samt med numrering.
Längd 36 - 41, bredd 9,5, höjd 37 cm.
Fodrad, dragkedsförsedd crossbody med justerbar axelrem. Logomönstrad canvas, detaljer i läder, tyg och logomärkt metall. En dragkedsförsedd ytterficka. Etikettmärkt "GUCCI Accessory Collection MADE IN ITALY". Längd 21,5 cm, bredd 7,5, höjd 15 cm.

Slitage, ställvis hårt. Shopper med skav, fläckar på fodret samt skador med tråduppdragningar på axelremmar. Crossbody med mindre bristning på axelrem samt färbortfall.

Utropspris
4 000 SEK