LITOGRAFISKA UNIFORMPLANSCHER, 7 st, Costumes de l'armée Française, 1800-talets slut.

Avbildar fransk militäruniform från olika perioder. Bildstorlek ca 26x34 cm.

Ej examinerad ur ram. Gulnad, skador. Fläck.

Utropspris
1 500 SEK