TRÄSNITT, 4 stycken, Kina, 1900-tal.

Troligen utgivna av Rong bao zhai, Beijing, 1950-talet. Naturmotiv. Bildmått ca 26 x 17 cm.

Ej examinerade ur ram. Märken och fläckar.

Utropspris
2 000 SEK