DRYCKESHORN, ett par, nysilver, GAB, omkring år 1900.

Lock krönta av tomtar. Skaft i form av putti. Höjd ca 45 cm.

Bruksslitage. Anlöpningar. Enstaka repor. Ett horn med något skevt lock och löst skaft. Mindre höjdskillnad.

Utropspris
5 000 SEK