KAFFESERVIS, 3 delar, vitmetall, Östberg & L, 1900-talets första hälft.

Tekök, sockerskål och mjölkkanna. Handtag av svärtat trä. Tekökets höjd 33 cm.

Ytskit med slitage. Några repor och märken. Tekök med inskription.

Utropspris
1 500 SEK