LEKSAKER, parti, Dinky Toys samt Matchbox Series, 1900-talets mitt.

Parti leksaksbilar. Många med originalkartong. Bland annat Dinky Toys "Caravan", Dinky Supertoys "20-ton Lorry-Mounted Crane", " Superior Criterion Ambulance" Dinky Toys "408 Big Bedford Lorry", Dinky Toys "Fourgon Postal", Dinky Toys "995 Fire Engine with extending ladder". m.m.

Bruksslitage. Märken och repor. Färgbortfall. Ej fullständigt genomgånget. Skador på originalkartonger.

Utropspris
5 000 SEK