BESTICK, 80 delar, rostfritt stål, "Thebe", Folke Arström, Gense.

5 matgafflar (18,5)
6 matknivar (19,5)
6 matskedar (18,5)
6 bordsgafflar (17,5)
6 bordsknivar (19)
6 bordsskedar (17,5)
5 smörgåsgafflar (14,5)
6 smörgåsknivar (16)
6 dessertskedar (16)
6 skaldjursknivar (13)
6 teskedar (13,5)
4 marmeladskedar (13)
6 sillgafflar (11,5)
osthyvel
såsslev
smörkniv
ostkniv
samt två knivar

Bruksslitage. Repor.

Utropspris
2 500 SEK