BIDISK SAMT HÄNGE, 2 st, nefrit, Kina, 1900-/2000-tal.

Bidisk med genombruten kantdekor, diameter 8 cm. Hänge med dekor av frukter, längd 4 cm.

Några repor.

Utropspris
1 500 SEK