SNAPSGLAS samt KARAFF, 14+1 st, "Clown", Anne Nilsson, Orrefors, 1900-talets slut.

Målad dekor. Signerade och etikettmärkta. Höjd 19 samt 34 cm.

Slitage. Originalprislapparna kvar på flera. Två glas utan etikett.

Utropspris
5 000 SEK