Fodrad väska med justerbar axelrem. Monogramcanvas, detaljer i läder och "LOUIS VUITTON"-märkt mässing.
Märkt "LOUIS VUITTON PARIS made in France"
Ca 40 x 34 x 18 cm.
Bruksslitage. Torkat skinn med sprickor och mindre skador. Fläckar. Knytsnöre med slitage.