VÄSKA, "Speedy", Louis Vuitton.

Fodrad, dragkedsförsedd väska med top handle-handtag. Monogramcanvas, detaljer i läder och "LOUIS VUITTON" märkt mässing.
Märkt "LOUIS VUITTON PARIS made in france". Numrerad.
Bredd ca 30 cm, höjd ca 20 cm, djup ca 18 cm.
Dustbag.

Bruksslitage.

Utropspris
4 000 SEK