Fodrad, dragkedsförsedd väska med top handle-handtag. Monogramcanvas, detaljer i läder och "LOUIS VUITTON" märkt mässing.
Märkt "LOUIS VUITTON PARIS made in france". Numrerad.
Bredd ca 30 cm, höjd ca 20 cm, djup ca 18 cm.
Dustbag.
Bruksslitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.