TAKLAMPA, "Saturnus", 1900-talets slut. Höjd 39 cm.

Gultonad glaskupa, skivan delvis frostat glas. Diameter 23 cm.

Ej funktionstestad. Bruksslitage.

Utropspris
150 EUR