BESTICK, 92 delar, rostfritt stål, "Thebe", Folke Arström, Gense, 1900-talets mitt.

12 matskedar, 12 matgafflar, 12 matknivar, 12 dessertskedar, 12 kaffeskedar, 12 förrättsgafflar, 12 förrättsknivar, 2 salladsbestick, 1 såsslev, 1 osthyvel, 1 tårtspade, 1 smörkniv, 2 skinkbestick.

Slitage. Repor.

Utropspris
2 500 SEK