Louis Poulsen

(Danmark)
Louis Poulsen
(Danmark)

YTTERBELYSNING, ett par, "Toldbod 290", Louis Poulsen. 1900-tal.

Metall. Höjd 31, längd 45 cm. Etikettmärkta.

Slitage, smuts, repor. Ej funktionstestade.

Utropspris
4 000 SEK