Salvator Rosa

(Italien, 1615-1673)
Salvator Rosa
(Italien, 1615-1673)

SALVATOR ROSA, efter, 2 st, etsningar, signerade i tryck, 1800-tal/tidigt 1900-tal.

William av Maleval samt Aeneas drömmar. Bildernas mått ca 35 x 24 cm.

Gulnade. Fläckar. Ej examinerade ur ram.

Utropspris
1 500 SEK