VÄSKA, Charles Jourdan.

VÄSKA, Charles Jourdan.

Fodrad väska i lackläder med detaljer i "CHARLES JOURDAN"-märkt plast. Justerbar axelrem.
En dragkedsförsedd innerficka.
Märkt "CHARLES JOURDAN Paris MADE IN FRANCE" på plakett.

Bredd 29 cm, höjd 15 cm, djup 8,5 cm.

Små repor, spår av klistermärke i bottnen, bruksslitage.

Utropspris
200 EUR