717050

PUKA, koppar, 1800-tal.

Puka, koppar, 1800-tal.
Puka, koppar, 1800-tal.
Puka, koppar, 1800-tal.
Puka, koppar, 1800-tal.
Puka, koppar, 1800-tal.
Puka, koppar, 1800-tal.

Lös benställning. Märkt med bostäverna "L E R I N G". lock klätt med skinn. Diameter ca 56. Höjd ca 65 cm.

Slitage. Repor och märken. Bucklor. Anlupen metall. Senare lock och benställning.

Utropspris
3 000 SEK
Rekommendationer