Madeleine Pyk – en samling F769

Christian Dior

(Frankrike, Grundat 1945)
Christian Dior
(Frankrike, Grundat 1945)

VÄSKA OCH NECESSÄR, 2 delar, Christian Dior.

Monogrammönstrad canvas med blå läderdetaljer samt en av väskorna med axelrem i form av kedja. Märkta "Christian Dior MADE IN FRANCE". Längd ca 22 respktive 27 cm.

Slitage, smuts, repor, fläckar samt trög dragkedja och knapp.

Utropspris
1 500 SEK