KAFFE-och TESERVIS, 4 delar, försilvrad tenn, James Dixon & Sons, Sheffield England 1800-talets slut.

Tekanna, kaffekanna, sockerskål, gräddsnäcka. Höjd 10-20 cm.

Bruksslitage.

Utropspris
500 EUR