Konst Contemporary
718783

Patrik Qvist

(Sverige, Född 1968)
Patrik qvist, 3 stycken blandtekniker. signerade och daterade 02.

PATRIK QVIST, 3 stycken blandtekniker. Signerade och daterade 02.

Kompositioner. Bladstorlek 41 x 30 cm vardera.

Smärre slitage. Oramade.

Utropspris
2 000 SEK