Lambert Sustris

(Nederländerna, 1515-1584)
Lambert Sustris
(Nederländerna, 1515-1584)

LAMBERT SUSTRIS, efter, kopparstick, Pierre Aveline, 1700-tal.

"Jupiter et Io". Plåtstorlek 42 x 51 cm.

Spår av veck, fläckar, åldersrelaterat slitage. Ej examinerad ur ram.

Utropspris
150 EUR