COLLIER, 2 st SAMT SKRIN, malakit.

Skrin i rektangulär form med list av vitmetall. Längd 11 cm. Collier med doserade kulor, längd ca 50-80 cm.

Bruksslitage. Några kulor med skador. Skrin med mindre nagg samt botten med lagning. Anlupen metall. Repor.

Utropspris
1 500 SEK