LEKSAKSBILAR, 2 st, Prameta. Made in Germany Brit.Zone. 1900-talets mitt.

Mercedes-Bentz -300 och Buick 405. Längd ca 13,5 cm Nyckel finns.

Bruksslitage. Ej funktionstestad. Nyckel finns.

Utropspris
1 500 SEK