FISKBESTICK, 24 delar, nysilver, John Round & Son, England, 1900-talets början.

Skaft i ben. Blad med dekor av blomster. I etui. Längd 18,5- 22 cm.

Bruksslitage. Sprickor. Repor.

Utropspris
1 500 SEK