SOFFBORD/MATBORD, "Sesam", Folke Ohlsson, Tingströms, 1950/60-tal.

Teak. Höj- och sänkbart samt utfällbart. Brännstämplat. Längd 130, bredd 56-110 cm, höjd 56-71 cm.

Slitage. repor och märken. Något rangligt.

Utropspris
2 000 SEK