Jim Dine

(USA, Född 1935)
Jim Dine
(USA, Född 1935)

JIM DINE, etsning, signerad, numrerad 28/55 och daterad- 1973.

"Watercolor marks". Bladstorlek 108x83 cm.

Något blekt. Märken efter tejp. Ej examinerad ur ram.

Konstnär

Utropspris
8 000 SEK

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

 Dölj
 Visa mer

Important Spring Sale 657

1285. Vas, porslin. Qingdynastin med Xuandes märke.
Utropspris
5 000 - 7 000 SEK
Budhistorik
80 000

ditt bud
75 000

ditt bud
70 000

ditt bud
65 000

ditt bud
60 000

ditt bud
55 000

ditt bud
50 000

ditt bud
48 000

ditt bud
46 000

ditt bud
44 000

ditt bud
42 000

ditt bud
40 000

ditt bud
38 000

ditt bud
36 000

ditt bud
34 000

ditt bud
32 000

ditt bud
30 000

ditt bud
28 000

ditt bud
26 000

ditt bud
24 000

ditt bud
22 000

ditt bud
20 000

ditt bud
Fair warning
19 000

ditt bud
18 000

ditt bud
17 000

ditt bud
16 000

ditt bud
15 000

ditt bud
14 000

ditt bud
13 000

ditt bud
Aktuellt bud:
80 000 SEK