Jim Dine

(USA, Född 1935)
Jim Dine
(USA, Född 1935)

JIM DINE, etsning, signerad, numrerad 28/55 och daterad- 1973.

"Watercolor marks". Bladstorlek 108x83 cm.

Något blekt. Märken efter tejp. Ej examinerad ur ram.

Konstnär

Utropspris
8 000 SEK

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor