Design
749853

Arne Jacobsen

(Danmark, 1902-1971)
Arne jacobsen, mässingsskål. märkt: stelton brassware denmark. 1960-tal.

ARNE JACOBSEN, MÄSSINGSSKÅL. Märkt: Stelton Brassware Denmark. 1960-tal.

Mässing. Diam. 27 cm, höjd 11,7 cm.

Sedvanligt mindre slitage.

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
150 EUR