REKLAMAFFISCHER, 2 st, omkring 1900-talets mitt.

"Transatlantique - C'est Toujours Fete" av R Bouvard, offsettryck, 100 x 61 cm, samt "Cie. Gle. Transatlantique French Line", färglitografiskt tryck, av Paul Colin, 100 x 61 cm. Oramade.

Ytslitage. Skador. Veck. Gulnade.

Utropspris
4 000 SEK