"Transatlantique - C'est Toujours Fete" av R Bouvard, offsettryck, 100 x 61 cm, samt "Cie. Gle. Transatlantique French Line", färglitografiskt tryck, av Paul Colin, 100 x 61 cm. Oramade.
Ytslitage. Skador. Veck. Gulnade.
Vi har de högsta slutpriserna i Norden. Kontakta oss.