PARTI LEKSAKER, bilar, 5 stycken, 1900-talets mitt.

Två från Japan, två märkta DUX och en märkt Schuco, längd 12 - 34 cm.

Slitage. Flertalet större fläckar. Repor. Rost.

Utropspris
2 000 SEK