KOPPARSTICK ,33 st, bla efter J. Bourdon, 1700-1800-tal.

Motiv från Jesu liv ur Evangelierna. Bladstorl 27 x 38 och mindre.

Slitage och några med revor. Alla med smärre fläckar och veck.

Utropspris
800 SEK