770172

Louis Vuitton

(Frankrike, Född 1854)
Resväska/koffert "alzer 80" louis vuitton.

RESVÄSKA/KOFFERT "Alzer 80" Louis Vuitton

Monogram canvas. Handtag, detaljer och adressetikett i läder, mässingsskodda hörn. Mässingslås märkta med monogram samt beslag märkt "LOUIS VUITTON MADE IN FRANCE". Invändig fodrad i beige konstläder, numrerad. 80 x 53 x 22 cm. Med fodral.

Trol bytt handtag samt dragkedja på fodral, senare kanter. Mindre bruksslitage, fläckar invändigt. Reva.

Övrigt

Utropspris
15 000 SEK