Det är enkelt att bjuda på slagauktion!

Vilket av dessa fyra alternativ passar dig bäst?

1. Bjud via telefon 2. Bjud live online
3. Lämna ett inropsuppdrag
4. Bjud med spade direkt i auktionssalen

Läs mer och registrera dig

770172
Louis Vuitton
(Född 1854)
ResvÄska/koffert "alzer 80" louis vuitton.

RESVÄSKA/KOFFERT "Alzer 80" Louis Vuitton

Monogram canvas. Handtag, detaljer och adressetikett i läder, mässingsskodda hörn. Mässingslås märkta med monogram samt beslag märkt "LOUIS VUITTON MADE IN FRANCE". Invändig fodrad i beige konstläder, numrerad. 80 x 53 x 22 cm. Med fodral.

Trol bytt handtag samt dragkedja på fodral, senare kanter. Mindre bruksslitage, fläckar invändigt. Reva.

Övrigt

Utropspris
15 000 SEK