Beck & Jung (Holger Bäckström & Bo Ljungberg)

(Sverige, 1939-1997)
(Sverige, 1939-1997)

BECK & JUNG, screenprint, signerad Beck & Jung, daterad 1976 och numrerad 21/100.

"Palmspelet. Brun". Bildyta 98,5 x 69 cm.

Ej examinerad ur glas och ram.

Utropspris
2 000 SEK

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?