Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Möbler Bord
791610
SPELBORD, England 1700-tal.
Spelbord, england 1700-tal.
Spelbord, england 1700-tal.
Spelbord, england 1700-tal.
Spelbord, england 1700-tal.
Spelbord, england 1700-tal.
Spelbord, england 1700-tal.
Spelbord, england 1700-tal.
Spelbord, england 1700-tal.

Dekor mot svart lack i form av blommor, spelplan med schackbräde, skålningar för spelpjäser. 81x39,5 alt 79, höjd 77,5 cm.

Lackskador. Fläckar, märken. Benen ngt ostadiga.

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
16 000 SEK