Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Möbler Bord
797079
GLASBORD, 1980-tal.
Glasbord, 1980-tal.
Glasbord, 1980-tal.
Glasbord, 1980-tal.
Glasbord, 1980-tal.

Rökfärgad skiva, pelarfot i form av bronserat sädesknippe. Diameter 73, höjd 54 cm.

Skivan med märken, bruksslitage.

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
3 000 SEK