HANDVÄSKA, "Medallian Tote" Chanel.

Rosa quiltat skinn, sk caviar med sytt "CC" monorgram. Dragkedja och detalj i silverfärgad metall. Baksida med ficka. Fodrad i rosa skinn, ett stort fack två fickor invändigt varan en med dragkedja. Numrerad och stämpelmärkt "CHANEL MADE IN FRANCE". Ca 33 x 25 x 15 cm.

Dustbag medföljer

Lättare bruksslitage

Utropspris
10 000 SEK