BRICKOR

5 st, formpressad plast, Italien.

En märkt Made in Italy. Längd 30-56 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Nagg.

Placering
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - L4

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    300
    31 EUR
    36 USD

    Budhistorik (1 bud)
    124 jul 13:18300SEK