Vivian Oel

(Frankrike, 1931-2014)
Vivian Oel
(Frankrike, 1931-2014)

VIVIAN OEL, väggskulptur i form av stenplatta. Signerad.

Ristad och förgylld dekor av kvinnoansikte. Höjd ca 53 och längd ca 41 cm.

Slitage.

Utropspris
1 500 SEK

 Dölj
 Visa mer

Important Timepieces 655

38A. Patek Philippe, Nautilus, "Sigma Dial", ca 1993.
Utropspris
360 000 - 390 000 SEK
Budhistorik
Fair warning
400 000

ditt bud
390 000

ditt bud
380 000

ditt bud
Aktuellt bud:
400 000 SEK