PETER FREUDENTHAL, duk, signerad a tergo samt daterad 1969-70 a tergo
"Mariamne I". 99 x 121 cm.
Krackelyr, tryckmärken efter spännram.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
18 000 SEK