SALTKAR och SKÅLAR, 4 +2 st, nysilver, 1900-tal.

Snäckformade. Skålarna invändigt förgyllda. Saltkaren med fötter i form av delfiner. Höjd 3,5 - 8,5 cm.

Slitage.

Utropspris
1 800 SEK