823618
PARAPLYSTÄLL, mässing. 1900-tal.
ParaplystÄll, mässing. 1900-tal.

Form av paraply, hamrad dekor. Höjd ca 69 cm.

Smärre slitage. Repor och märken. Buckla.

Utropspris
1 500 SEK