ÖRHÄNGEN signerade Cartier Paris
Snr: 40535.

Höjd ca 28mm. 18K vitguld/rödguld.

Konditionsrapport

Slitage. Smärre repor, gjutmärken.

Placering
Stora Robertsgatan 12, 00120 Helsingfors - A10

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Fraktkostnad saknas kontakta kundservice för prisuppgift

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10277817 bukobject
    • 10277817 thumb
    • 10277818 thumb
    • 10277819 thumb
    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 10 000 SEK

    3 500

    367 EUR
    390 USD

    Bevakningspriset är ej uppnått

    Budhistorik (7 bud)
    613 feb 14:103500SEK
    613 feb 14:093200SEK
    512 feb 15:013000SEK