ÖRHÄNGEN signerade Cartier Paris

Snr: 40535.

Höjd ca 28mm. 18K vitguld/rödguld.

Konditionsrapport

Slitage. Smärre repor, gjutmärken.

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10277817 bukobject
    • 10277817 thumb
    • 10277818 thumb
    • 10277819 thumb
    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 10 000 SEK

    3 500
    367 EUR
    396 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Budhistorik (7 bud)
    613 feb 14:103500SEK
    613 feb 14:093200SEK
    512 feb 15:013000SEK