ÖRHÄNGEN signerade Cartier Paris
Snr: 40535.

Höjd ca 28mm. 18K vitguld/rödguld.

Konditionsrapport

Slitage. Smärre repor, gjutmärken.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V40
Följerätt
Nej

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Fraktkostnad saknas kontakta kundservice för prisuppgift

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10277817 bukobject
    • 10277817 thumb
    • 10277818 thumb
    • 10277819 thumb
    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 10 000 SEK

    4 400

    462 EUR
    492 USD

    Bevakningspriset är ej uppnått

    Budhistorik (3 bud)
    111 jan 18:354400SEK
    2 7 jan 03:424200SEK
    1 3 jan 08:494000SEK