Anders Askevold

(Norge, 1834-1900)
Anders Askevold
(Norge, 1834-1900)

ANDERS ASKEVOLD, duk, signerad A Askevold och daterad Duf 1886.

Kossor på fjället. 57 x 38 cm.

Duken ospänd. Ytsmuts.

Utropspris
15 000 SEK