BORDSUR

Senempire, 1800-talets första hälft.

Fodral i slipat glas. Detaljer av förgylld brons. Dekor av parställda lejon samt blomsterbårder. På tassfötter. Pendel finns. Höjd 34 cm. Nyckel finns.

Konditionsrapport

Slitage. Ej funktionstestad. Skadad urtavla.

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10280693 bukobject
    • 10280693 thumb
    • 10281187 thumb
    • 10281188 thumb
    • 10281191 thumb
    • 10281189 thumb
    Auktionen avslutades:
    CET

    Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien.

    Kontakta oss